Проєкт розвитку співпраці з Україною – ECIU4Ukraine

23 лютого відбулася зустріч з делегацією Лодзьського технічного університету – за проєктом розвитку співпраці з Україною – ECIU4Ukraine, ініційованому Альянсом ECIU (European Consortium of Innovative Universities – Європейський консорціум інноваційних університетів).

Проєкт буде реалізований протягом 2023 року, бюджет проєкту від NAWA – становить 1 000 000 злотих (приблизно 200 тисяч євро).

Обговорювалось створення механізмів співпраці із 10 українськими університетами.

Є складнощі у перетині кордону українськими студентами та науковцями.

Презентації проєкту ECIU4Ukraine та сайту Європейського консорціуму інноваційних університетів (https://www.eciu.eu/) представила д-р Дорота Пйотровська (Dorota Piotrowska), директорка Центру міжнародного співробітництва Лодзьського технічного університету.

Заходи співпраці, які можуть бути профінансовані, включають:
1. організацію обміну студентами, докторантами та працівниками закладу вищої освіти;
2. участь у навчальних візитах, стажуваннях, літніх школах (по одному представнику від університету на 10-денну літню школу; витрати на проживання, харчування та транспорт фінансуються польською стороною), семінарах, воркшопах, навчальних сесіях або інтенсивних курсах (участь 20 українських студентів в одному онлайн мікромодулі, причому кількість мікромодулів залежить від зацікавленості студентів);
3. закупівлю обладнання для студентів, які братимуть участь у мікромодулях;
4. активну участь у конференціях (один делегат від університету для участі у трьох 3-денних конференціях; витрати на проживання, харчування та транспорт фінансуються польською стороною);
5. розробку сучасних навчальних матеріалів;
6. розробку або підготовку нових та інноваційних засобів і методів навчання;
7. розробку системи управління якістю для підвищення якості освіти та наукових досліджень.

Пані Пйотровська надішле університетам:

• списки мікромодулів та конференцій;
  • опитувальники щодо дат проведення тренінгів і заходів;
  • опитувальник для визначення потреб в обладнанні.

Завантажити презентацію проєкту ECIU4Ukraine тут.