КПІ розвиватиме штучний інтелект, кібербезпеку

Під час конференції в Любліні 1-2 грудня Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференція ректорів польських технічних університетів підписали меморандум про створення університетського кластера у сфері штучного інтелекту й кібербезпеки.

Українські та польські університети співпрацюватимуть за дослідницьким та викладацьким напрямами у галузі штучного інтелекту й кібербезпеки.

В Польщі створюється інтелектуальний хаб в сфері ІТ, штучного інтелекту та кібербезпеки. І Київський політехнічний інститут (КПІ) не має бути осторонь цього.

Угода відкриває для КПІ нові можливості участі в проектах програм ЄС.

Меморандум передбачає створення кластеру, завданням якого буде розвиток і зміцнення дослідницького та викладацького співробітництва між польськими та українськими університетами в сферах штучного інтелекту та кібербезпеки.