Підготовка до ІІІ Форуму ректорів технічних університетів Республіки Польща та України

4 вересня 2019 року в Кракові під головуванням президента Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректора Краківської гірничо-металургійної академії ім. С.Сташіца проф. Тадеуша Сломки та проректора з міжнародних зв’язків, директора Українсько-Польського центра  КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Сергія Сидоренка відбулось засідання оргкомітету по підготовці ІІІ Форуму ректорів технічних університетів Республіки Польща та України. Місцем проведення Форуму 24-26 жовтня 2019 р. стане Академія технічних та гуманітарних наук в польському місті Бєльсько-Бяла.

Обговорювалась змістовна частина Форуму – тематичні напрями для доповідей, виступів і дискусій, а також спектр організаційних рішень щодо підготовки і проведення Форуму.

Зліва направо: президент Польської освітянської фундації «
PERSPEKTYWY»,