Візит до Жешувської політехніки

Нещодавно студенти кафедри виробництва приладів, разом з викладачами доцентом Стельмах Н.В. та асистентом Матвієнком С.М. здійснили захопливу подорож до Жешувської політехніки. В рамках візиту було відвідано факультет електроніки і обчислювальної техніки та факультет машинобудування та авіації. Викладачі та співробітники Жешувської політехніки показали багато цікавих наукових та навчальних лабораторій та надали вичерпну інформацію про життя університету, якість навчання та принципи отримання сучасних знань з різних галузей.

Наприкінці візиту відбулася цікава зустріч з проректором з міжнародного співробітництва проф., др. хаб. Grzegorz Ostasz та співробітниками департаменту міжнародного співробітництва. Сподіваємось на розвиток дружніх відносин і початок професійної співпраці!

За інформацією Стельмах Н.В.

ADIDAS paypal