Форум ректорів українських і польських технічних ВНЗ

7-8 листопада на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Українсько-польський форум Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща «Технічна освіта — для майбутнього Європи».

У церемонії урочистого відкриття форму братимуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, Міський голова Львова Андрій Садовий, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха та інші.

З основними доповідями на Форумі виступлять голова ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» академік НАН України Михайло Згуровський та голова Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Вроцлавської політехніки професор Тадеуш Вєнцковські.

Після першого пленарного засідання форуму ректори українських і польських технічних вишів працюватимуть по таких тематичних секціях: «Зв’язок технічних університетів та промисловості при визначенні сучасних вимог до моделі європейського інженера», «Гарантії якості вищої технічної освіти. Європейська акредитація спеціальностей технічних університетів. Польський досвід», «Міжнародні виміри наукових досліджень. Пріоритетні напрями спільних проектів вчених України та Республіки Польща для участі в конкурсах за напрямами програм Європейського Союзу, зокрема, – Horizon 2020 та ERASMUS+», «Інноваційна спрямованість науково-технічного співробітництва вчених технічних університетів Республіки Польща і України» та «Співпраця студентських організацій та європейська мобільність».

Відкриття форуму 7 листопада о 10-00 в Залі засідань Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12, м. Львів, 79013).

Докладніше – на сайті http://lp.edu.ua/

За матеріалами газети “Київський політехнік”

NEW BALANCE