[Анонс на 23.04] Виставка «Під провідною зіркою Науки: Маріан Смолюховський – яскравий фізик і видатна людина»

23 квітня в НТБ ім. Г.І. Денисенка відкриється виставка «Під провідною зіркою Науки: Маріан Смолюховський – яскравий фізик і видатна людина», створена Факультетом фізики, астрономії та прикладної інформатики Ягеллонського університету спільно з Музеєм «Collegium Maius», Польща.

Маріан Смолюховський паралельно з Альбертом Ейнштейном працював над описом броунівського руху, його ім’я назавжди асоціюватиметься з першим розквітом атомної теорії. Він приніс в статистичну фізику поняття теорії флуктуації і заклав основи теорії статистичних процесів.

Презентація виставки відбудеться під час Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Історія розвитку науки, техніки і освіти» о 10:00, в 12 залі бібліотеки. Про видатного фізика розповість доктор фізико-математичних наук, професор Габович Олександр Маркович.

Вхід вільний.Apparel UK