Робоча зустріч з фахівцями факультету механіки, енергетики і аерокосмічних технологій Варшавської політехніки

10 квітня 2019 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч з проф. Артуром Русовичем, проф. Конрадом Швірськи, проф. Антоніо Копитом, директором ММІ проф. Бобирем М.І. та зав. каф. динаміки міцності машин проф. Піскуновим С.О. Фахівці Варшавського університету технологій запропонували колегам з КПІ увійти до складу консорціумів трьох нових проектів Варшавської політехніки за напрямами: енергетика, механіка, аерокосмічні технології. Проф. Бобир М.І. погодився взяти участь у проектах ВУТ.

Координатор від ММІ – проф. Шукаєв С.М. Координатор зі сторони ВУТ – проф. Конрад Швірски.

Дата готовності документів по проектах – кінець травня 2019 року.

Бажаємо плідної співпраці!

Air Jordan sale