Візит проф. Марчина Голуба з Західнопоморського технологічного університету (Республіка Польща)

З 11 по 15 лютого на факультеті електроніки буде працювати проф. Марчин Голуб з Західнопоморського технологічного університету (м. Щецин, Республіка Польща). Мета візиту – відкриті лекції для студентів ФЕЛ та обмін досвідом наукової та викладацької роботи.

Марцін Голуб – професор, доцент кафедри технологій Західнопоморського університету в м. Щеціні (Західнопоморське воєводство, Польща). Навчався в Західнопоморському технологічному університеті в Щеціні, ZUT. На сьогодні працює на кафедрі електротехніки Західнопоморського технологічного університету. Пан Марцін займається дослідженнями в галузі електротехніки, електронної техніки та інженерної освіти.

Бажаємо успіху та приємних вражень від перебування на ФЕЛ!

За інформацією відділу мобільності.New Balance Running Shoes