8 жовтня 2014 року о 14-00 в залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбудеться відкриття ІІ Міжнародної науково-технічна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».

Конференція проходитиме під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Генріка Літвіна.

Організаторами та учасниками конференції виступають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Представництво Польської академії наук у м. Києві, Національна академія наук України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика», Науковий парк «Київська політехніка», Українсько-Польський центр НТУУ «КПІ», Державний університет «Люблінська політехніка», Товариство екологічної хімії та інженерії, ТОВ «Технології природи».
ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти» присвячена сучасним проблемам у галузі підготовки питної води, очищення стічних вод; спрямована на міжнародну інтеграцію науки та освіти, розвиток співпраці між університетами та науковими установами.

Тематика конференції:

• Фундаментальні властивості води.
• Технології підготовки питної та технічної води. Наукові
дослідження, впровадження нових процесів та обладнання,
досвід експлуатації. Технічні аспекти водопостачання.
• Водооборотні системи в промисловості, енергетиці та
комунальних господарствах. Технологічні та організаційні
заходи по ресурсозбереженню.
• Очищення промислових стічних вод. Освітлення, знебарвлення
стічних вод, вилучення органічних та неорганічних полютантів.
Зневоднення та переробка осадів.
• Біологічні та біохімічні аспекти очищення комунально-
побутових та промислових стічних вод. Утилізація осаду та
активного мулу.
• Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Оцінка
шкідливого впливу стічних вод на природні водойми.
• Нормування антропогенного навантаження на водні
екосистеми. Моніторинг та прогнозування стану природних
водойм в умовах інтенсивного водоспоживання.
• Промислове виробництво питної води.

Конференція працюватиме до 11 жовтня.

За матеріалами газети “Київський політехнік”

Men Shoes – Football