6-7 грудня 2018 року в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення”.

До участі в конференції були запрошені поважні гості з Польщі, Білорусії та України. Гість з Вроцлаву Заступник директора бібліотек, Центру наукової і технічної інформації Вроцлавського Університету Науки і технології пан Jędrzej Leśniewski представив доповідь на тему: “Роль академічних бібліотек у новій ері польських університетів”. З Варшави завітав на конференцію пан Piotr Marcinkowski, директор з продажу компанії Aleph Polska.

Air Zoom Pegasus 33