[Анонс 16-20.10] VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

16-20 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018».

Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» – одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Він збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них сприяння у комерціалізації своїх розробок, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у фестивалі можуть брати як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті.

ДжерелоNike Air Jordan 1 Mens