Ректор КПІ отримав відзнаку “Заслужений для Познаньської політехніки”

3 вересня 2018 р. ректор Познаньської політехніки проф. Томаш Лодиговський вручив медаль “Заслужений для Познаньської політехніки” ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. М.З. Згуровському.

Михайло Захарович отримав згадану відзнаку під час наукової конференції “Наше століття. Наука для обороноздатності”, на якій виступив із доповіддю «The general pattern of systemic world conflicts of the first half of the 21st century and their impact on the global economy and society».

У 2018 р. КПІ відзначає своє 120-річчя. Історія цього навчального закладу тісно пов’язана з розвитком світової науки. Важливу роль в організації та становленні науково-методичних знань у КПІ ім. Ігоря Сікорського відіграли всесвітньо відомі професори, зокрема Д.І. Менделеєв, М.Е. Жуковський, К.А. Тимирязев, С.П. Тимошенко.

Наукові та дидактичні досягнення київських політехніків отримали визнання у всьому світі, завдяки чому КПІ ім. Ігоря Сікорського є одним з найвідоміших українських ВНЗ. Випускниками університету є багато видатних науковців, зокрема Е.О. Патон, І.І. Сікорський, С.П. Корольов, В. Кирпичов, А.М. Люлька, М. Кравчук, В.А. Свєнтославський.

Впродовж останніх років, завдяки зусиллям проф. М.З. Згуровського, співпраця між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познаньською політехнікою надзвичайно пожвавилася. Було підписано декілька угод, які стосуються спільного навчання у рамках програми подвійного диплому. У минулому семестрі у Познані перебувала з візитом група студентів з України, натомість польські студенти поїхали на курс, організований компанією Boeing. Крім того, співробітники обох ВНЗ гостюють у Познані та Києві.

Останньою ініціативою є спільна побудова наносупутника Poly-Tan3.

ДжерелоJordan ULTRA.FLY