Тренінги в рамках проекту Jean Monnet

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що відповідно до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчою агенцією з освіти, аудіовізуальної політики та культури (Європейська комісія) буде проведено тренінги “Інтеграційні трансформації ЄС: напрями, динаміка, пріоритети” та “Досягнення та перспективи євроінтеграційного розвитку України”.

Тренінги будуть тривати 4 дні – 5, 19, 25 та 26 квітня з 14-15 до 17-30.

Місце проведення – КПІ імені Ігоря Сікорського, 1 корпус (ліве крило, МУФ – Міжнародний університет фінансів), ауд. № 5.

Тренінги проводить команда дослідників проекту «EUROPEAN BUSINESS MODELS: TRANSFORMATION, HARMONIZATION AND IMPLEMENTATION IN UKRAINE» № 587138-ЕРР-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE» кафедри менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та представники бізнес-спільноти. Цей проект фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського союзу відповідно до умов отриманого гранту Jean Monnet Found.

Контактна особа – Манаєнко Ірина, 067 30 144 14

З повагою,