Новий прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький запевнив, що Варшава має намір продовжувати підтримувати євроатлантичні прагнення України.

За словами речниці польського уряду, під час телефонної розмови прем’єр-міністр України привітав прем’єр-міністра Польщі з нагоди вступу на посаду глави уряду.

Повідомляється, що прем’єр-міністри підтвердили важливість поглиблення двостороннього співробітництва в сферах економіки, безпеки, культури та місцевого самоврядування.

“Прем’єр-міністр (Польщі – Ред.) підтвердив, що Польща підтримує євроатлантичні прагнення України та має намір продовжувати підтримку у цій сфері”, – сказала речниця польського уряду Йоанна Копчинська.

“Сьогодні (27 грудня – Ред.) провів телефонну розмову з новопризначеним прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким.

Ми підтвердили взаємну налаштованість на діалог і стратегічне партнерство по багатьох питаннях – від економіки та енергетичного майбутнього до формування порядку денного роботи Варшави як непостійного члена Радбезу ООН в наступні два роки. Запросив колегу відвідати Київ у зручний час”, – написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Facebook.

Джерело