Факультативний семінар за проектом Модулю Жан Моне

31 жовтня 2017 року в рамках реалізації проекту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) відбувся факультативний семінар «Європейська модель ділової досконалості» (European Foundation for Quality Management Excellence Model).

Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ ЄС відповідно до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine».

В семінарі прийняло участь понад 90 студентів 1-2 курсів, аспіранти та викладачі ФММ. Навики роботи з моделлю EFQM допоможуть студентам розуміти підходи провідних європейських компаній, оцінювати не тільки діяльність українських компаній, але і порівняти їх результати з лідерами та конкурентами.

Семінар провела член команди проекту Jean Monnet Module «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» доцент кафедри менеджменту Пічугіна М.А.New Balance youth