Пропозиція від Люблінської Політехніки

Люблінська Політехніка продовжує співпрацю з університетами України за програмою подвійного диплому.

З огляду на те, що зближується 65-річчя Люблінської Політехніки, ми вирішили надати гарну пропозицію для студентів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського.

Запрошуємо студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського з вересня 2018 року (це стосується осіб, які до кінця червня 2018 року закінчать І рік магістратури у Вашому університеті за декількома напрямками навчання) до продовження навчання в магістратурі в Люблінській Політехніці.

Вартість річного навчання, яке повинно закінчитися в червні або не пізніше вересня 2019 року, становитиме лише 400 євро.

Набір бажаючих студентів буде тривати до 31 грудня 2017 року.

Без змін залишаються: одноразовий реєстраційний внесок у розмірі 85 злотих, організаційно-технічний збір у розмірі 765 злотих та місячний вересневий курс польської мови у 2018 році у розмірі 400 злотих.

Додаткову інформацію можете дізнатися у контактної особи: д-р Павел Комада, email: p.komada@pollub.pl, тел. +48 538 4337Highsnobiety Style