Фестиваль «Sikorsky Challenge 2017»: урочисте закриття і нагородження переможців конкурсів

13 жовтня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2017». На ній голови Міжнародного журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «Intel-Техно Україна» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів та спонсорів вручили нагороди і подарунки авторам проектів, визнаних кращими.

За традицією, першими на сцену Центру культури і мистецтв вийшли організатори та члени Міжнародного журі конкурсу стартапів. З 63 проектів, представлених у фіналі конкурсу, переможцями визнано 45. Їх автори підписали меморандуми про співпрацю з потенційними інвесторами або були відзначені Міжнародним експертним журі.

Читати даліAir Jordan 2017 Casual Shoes