Візит в КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації Познанської політехніки

З 12 червня до 14 червня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація Познанської політехніки.

Склад делегації:

1. Яцек Гоц (Jacek Goc) – проректор з наукової роботи;
  2. Ян Унієвскі (Jan Uniejewski) – заступник декана зі стаціонарного навчання;
  3. Пьотр Савицькі (Piotr Sawicki) – заступник декана факультету машинобудування і транспорту;
  4. Ольга Вахріна – референт відділу безперервної та міжнародної освіти.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського в зустрічах брали участь:

1. С.І. Сидоренко – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки);
  2. М.І. Бобир – директор Механіко-машинобудівного інституту;
  3. О.А. Охріменко – заступник директора ММІ з науково-методичної роботи;
  4. О.В. Шевченко – заступник директора ММІ з міжнародної діяльності;
  5. О.В. Левченко – декан Спільного українсько-німецького факультету машинобудування;
  6. А.Є. Бабенко – в.о. завідувача кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів;
  7. В.А. Тітов – завідувач кафедри пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів;
  8. Ю.В. Петраков – завідувач кафедри технології машинобудування;
  9. І.В. Крівцун – завідувач кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій;
  10. О.Ф. Луговський – завідувач кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки;
  11. В.Б. Струтинський – завідувач кафедри конструювання верстатів і машин;
  12. В. А. Пасічник – завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування;
  13. С.М.Шукаєв – заступник керівника ДМС;
  14. А.В. Ковтун – керівник організаційного відділу ДМС;
  15. А.В. Пятова – провідний спеціаліст ДМС;
  16. Г.І. Біднюк – менеджер Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Гості з Польщі перебували в нашому університеті згідно програми:

12 червня 2017 року
09.15 – 10.00

(«Альма-матер», корпус № 1)

10.00 – 11.30

Екскурсія територією КПІ ім. Ігоря Сікорського, включаючи Державний політехнічний музей та науково-технічну бібліотеку ім. Г.І Денисенка
11.30 – 12.00

(деканат ММІ)

Зустріч з керівництвом Механіко-машинобудівного інституту
12.00 – 13.30

(кімн. 155, корпус №1)

Зустріч з керівництвом університету
13.30 – 14.30

Обід
14.30 – 15.00

(корпус

№ 18)

Презентація студентського проекту «Формула студент КПІ»

15.00 – 17.00

(корпус

№ 18, 22)

Ознайомлення з кафедрами ММІ: кафедра технології машинобудування, кафедра інтегровані технології машинобудування
13 червня 2017 року

10.00 – 13.00

(кімн. 157, корпус №1)

Засідання робочої групи з підготовки документів програми «Подвійний диплом»
13.00– 14.00

(«Альма-матер», корус № 1)

Обід
14.00– 16.00

(корпус № 1)

Ознайомлення з кафедрами ММІ: кафедра динаміки і міцності машин та опору матеріалів, кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки
14 червня 2017 року

10.00 Від’їзд делегації

Під час зустрічей та перемовин гості розповіли українським колегам про сьогодення Познанської політехніки, програми розвитку науки та освіти в університеті, про завдання, які вони ставлять перед собою, про свій досвід міжнародної співпраці, ознайомились з кафедрами і лабораторіями ММІ, де завідуючі кафедр та провідні вчені і викладачі розповіли про свій досвід та досягнення. Члени делегації з Польщі та керівництво ММІ плідно попрацювали над угодою про співпрацю між Познанською та Київською політехніками, обговорили базові питання створення на ММІ Спільного українсько-польського навчального центру ММІ.

Цей візит заклав підвалини майбутньої співпраці польського та українського вишів на теренах науки та освіти, участь в спільних проектах по програмам Еразмус + та Горизонт-2020.

Наступний візит делегації Познанської політехніки заплановано на кінець серпня 2017 року.

Air Trainer Sc 2