Інформація про нараду з підготовки проведення XVІІІ міжнародної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

Повідомляємо, що 31.05.2017 р. о 14:00  відбулася нарада робочої групи ДМС та кафедри відновлювальних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки проведення з 27 до 29 вересня поточного року XVIII Міжнородної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ” за підтримки Представництва Польської академії наук у м. Києві.

Були обговорені поточні питання підготовки конференції: тематика круглих столів, програма, підготовка молодіжної секції.

У засіданні брали участь:

Заступник керівника Департаменту міжнародного співробітництва
С.М. Шукаєв, директор Інституту відновлюваної енергетики НАН України, директор МНТЦ вітроенергетики НАН України, завідувач кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського С.О. Кудря, керівник редакційного відділу науково-прикладного журналу «Відновлювана енергетика» Інституту відновлюваної енергетики НАН України А.Р. Щокін, співробітники МНТЦ вітроенергетики НАН України О.В. Пепелов,
Н.В. Марченко, провідний інженер Г.І. Біднюк, інженер О.О. Кізуб Департаменту міжнародного співробітництва.Nike Converse Shoes