Засідання міжнародного організаційного комітету Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща 6-7 березня 2017 р.

В засіданні взяли участь:
Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації І.М.Пасічняк, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Є.І.Крижанівський, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Ю.Я.Бобало, ректор Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя П.В.Ясній, Марек Тукєндорф, заступник голови Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Опольського політехнічного університету «Опольська політехніка»; Вальдемар Сівінський, президент польської освітянської фундації “Perspektywy”, віце-президент асоціації IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence; Томаш Лодиговський, заступник голови Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Познанського політехнічного університету «Познанська Політехніка», співробітники відділу міжнародних зв’язків Опольської політехніки, проректори та директори інститутів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, учений секретар Форуму, начальник відділу організаційного забезпечення міжнародної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського А.В.Ковтун.

Засідання відбулося під головуванням ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Є.І.Крижанівського.

Учасників заходу привітав заступник голови Івано-Франківської держадміністрації І.М.Пасічник.

Відповідно до порядку денного:

• 1. Про концепцію змістовної частини Форуму.
  • 2. Про проект програми Форуму.
  • 3. Про проект складу керівних органів Форуму.
  • 4. Про кандидатури доповідачів.
  • 5. Поточні питання підготовки Форуму.

Заслухали В.Сівінського, С.І.Сидоренка, Т.Лодиговського, М.Тукендорфа, П.В.Яснія.

Більш детально ви можете прочитати за даним посиланням.

Nike Shop