Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Республіка Польща)

Минулої суботи, 28 січня 2017 року, до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація Факультету права і адміністрації Варшавського університету. Гостям було проведено екскурсію територією кампусу, після чого на порядку денному у польських юристів була намічена зустріч з керівництвом ДМС та представниками ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

До складу делегації Варшавського університету увійшли:

• Томаш Жаро – декан Факультету права і адміністрації Варшавського університету;
  • Кшиштоф Козьміньскі – доцент Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Інститут держави і права);
  • Ярослав Турлуковскі – доцент Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Інститут кримінального права), керівник Науково-дослідного центру з питань законодавства в Східній Європі і Центральній Азії;
  • Кшиштоф Щуцкі – доцент Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Інститут кримінального права).

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь у зустрічі взяли:

• С. І. Сидоренко – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки);
  • К. В. Юдкова – заступник проректора з міжнародних зв’язків;
  • Є. А. Огородник – заступник директора Українсько-польського центру;
  • А. М. Іщенко – представник ФСП.

Під час зустрічі сторони презентували університети, розповіли про історію їх створення та діяльність юридичних факультетів. Обговорювались перспективи співпраці в рамках проекту «Польський центр просування юридичних наук». Зокрема мова йшла про можливості двостороннього співробітництва у проекті Erasmus+ (напрямок академічної мобільності). Піднімалися питання спільних публікацій в наукових виданнях, проведенні наукових конференцій. Сторони обговорили також нові моделі організації зовнішньоекономічної діяльності, програму «Польська поміч».

Наприкінці переговорів сторони дійшли згоди щодо необхідності підписання договору про співпрацю та плану подальших дій.

Nike Lebron 10