2016.10.26 IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»
26 жовтня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».

Конференцію присвячено сучасним питанням підготовки питної води, очищення стічних вод та іншим фундаментальних, прикладних і промисловим проблемам.

Організаторами конференції виступають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Представництво Польської академії наук в м. Києві, Національна академія наук України, кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика», Науковий парк «Київська політехніка», Українсько-Польський центр НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорьского», Державний університет «Люблинська політехніка», (м. Люблин, Республіка Польща), Товариство екологічної хімії та інженерії (м. Люблин, Республіка Польща), ТОВ «Технології природи».

На урочистій церемонії відкриття перед учасниками конференції виступили перший проректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» академік НАН України Юрій Якименко, декан хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Ігор Астрелін, керівник Представництва Польської академії наук у Києві Генрік Собчук, директор Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України Георгій Лисиченко, генеральний директор ТОВ компанії «Технології природи» Володимир Рисухін.

На перше пленарне засіданні конференції були винесені доповіді, які стали яскравою ілюстрацією актуальності тематики конференції, а саме: «Стан водних ресурсів р. Дніпро: проблеми та шляхи їх вирішення» (автор О. Г.Лисюк), «Еволюція зворотнього осмосу» (Т.Є.Мітченко), «Особливості застосування технології ТОНАК для очищення вод від важких металів та радіонуклідів» (Г. В.Лисиченко, Ю.Л.Забулонов), «Використання сучасної технології для модернізації водного господарства України» (В. В. Рисухін), «Сучасні ефективні методи і технології біологічного очищення стічних вод та перспективи їх використання» (Л.А.Саблій), «Кондиціонування води для питних цілей» (В.І.Максін), «Розробка реагентів та технологій кондиціонування води для ресурсозберігаючих систем охолодження» (М.Д.Гомеля).

Протягом трьох днів, окрім розгляду і обговорення доповідей на пленарному засіданні, науковці працюватимуть по секціях «Технології очищення природних вод. Технічні аспекти водопостачання», «Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Моніторинг та прогнозування стану природних водойм в умовах інтенсивного водоспоживання» та «Технології очищення стічних вод, знешкодження осадів і отримання з них енергії та енергоносіїв. Біологічні та біохімічні аспекти».

На фото: учасників конференції вітає перший проректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» академік НАН України Юрій Якименко

Nike Odyssey React