Нобелівські премії 2016 року

Лауреата Нобелівської премії з економіки оголосить 10 жовтня Шведська королівська академія наук у Стокгольмі.
«Нобелівською премією з економіки» неофіційно називають премію Королівського банку Швеції з економічних наук пам’яті Альфреда Нобеля. Сам Нобель у своєму заповіті премії з економіки не передбачив.
Минулого року цю премію отримав економіст Ангус Дітон, професор Принстонського університету США за роботи, присвячені аналізу проблем бідності, споживання і добробуту населення.
Минулого тижня стали відомі лауреати Нобелівських премії з медицини, фізики, хімії і миру. 13 жовтня має стати відомим нобелівський лауреат з літератури.
Церемонія вручення нагород відбудеться у грудні в Стокгольмі й Осло.
Вперше Нобелівську премію вручили 1901 року, згідно із заповітом шведського вченого Альфреда Нобеля.NEW BALANCE