Щоби Польска не згінела. Українці, які влаштувалися в Польщі, стали одним із важливих чинників її економіки

Їхня кількість постійно зростає: число студентів з України за останні роки зросло в сім разів, а заробітчан — в 2,5 раза.

Рішення переїхати до Польщі назавжди для львів’янки Олени Урбан було одночасно виваженим і спонтанним. З одного боку, її чоловік — білорус з польським корінням — давно збирався повернутися на історичну батьківщину. З іншого — до доленосного рішення пару підштовхнула війна, яка розгорнулася в Україні, та проросійські настрої в Білорусі, де подружжя прожило три роки. “Для нас важливо було знову опинитися в середовищі однодумців, в країні, яка виступає на боці цивілізованого світу,— каже Урбан. — Ми маємо намір прожити в Польщі життя, виростити дітей поляками і католиками, працювати, платити податки і робити все, що робить кожен середньостатистичний громадянин”.

Читати далі…adidas