15 березня у Бидґощі офіційно відкрито ще одне Почесне консульство України в Польщі. Про це повідомляє “Польське радіо”. Офіційна церемонія відкриття дипломатичного відомства відбулася у Вищій економічній школі. Безымянный

Почесним консулом України призначений президент цього вишу Кшиштоф Сікора. Цю посаду він отримав завдяки активній діяльності у розвитку партнерства та співпраці між Польщею та Україною.

“Завдання почесного консула полягає, передусім на побудові добрих відносин між державою, яку він представляє і державою, в якій функціонує – у моєму випадку між Україною та Польщею”, – зазначив Сікора. Безымянный1

Тепер громадяни України зможуть отримати у консульстві допомогу у вирішенні усіх формальностей.За участі представників регіональної влади та місцевої української громади посол України в Польщі Андрій Дещиця вручив консульський патент та екзекватуру на згоду щодо призначення Кшиштофа Сікори почесним консулом України в Бидґощі.
Кшиштоф Сікора хоче також полегшити налагодження контактів між польськими та українськими вишами, а також підтримувати підприємців.