В топ-50 вишів розвиваючихся країн попали 2 університети України

Два вищих навчальних заклади України попали в перелік найкращих університетів в 20 розвиваючихся країн Європи та Центральної Азії британської компанії Quacquarelli Symonds (QS). Безымянный

Як  повідомляють Контакти з посиланням на ЛігаБізнесІнформ Київський національний університет імені Тараса Шевченко посів 39 місце  в рейтинзі. Національний технічний університет  України «Київський політехнічний інститут» розташувався на  48 позиції у списку.

Крім того, в рейтинг 150 . найкращих університетів  розвиваючихся країн Європи та Центральної Азії британської компанії Quacquarelli Symonds (QS) попали такі українські виші, як  . Національний  харківський університет імені Каразіна (55 місце),  Сумський державний університет (89 місце), Харківський політехнічний інститут (93 місце),  Національний університет «Львівська політехніка» (96 місце) та  Донецький національний університет ( 98 місце).
Всього Quacquarelli Symonds  проаналізували дані 500 університетів з  20  країн Європи та Центральної Азії , котрі розвиваються.
Перше місце посів  Московський державний університет імені Ломоносова

adidas leather