Польський футболіст попав в Книгу рекордів Гіннесса

Безымянный

Польський форвард за дев’ять хвилин забив більше голів, ніж європейська збірна за всю свою історію

Польський футболіст Роберт Левандовський, выступаючий за німецький клуб “Баварія”, попав в Книгу рекордів Гіннесса.

Підкреслимо, що 27-річний нападник з’явиться в наступному випуску Книги чотири рази. Справа в тому, що Левандовський зробив самий швидкий хет-трик (три голи в одному матчі), покер (чотири голи) и пента-трик (п’ять голів). Також нікому до польського форварда не вдавалося забити п’ять м’ячів після виходу на заміну.

Всі ці рекорди Роберт Левандовський встановив 22 вересня 2015 року в матчі шостого туру чемпіонату Німеччини проти “Вольфсбурга”. Зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь мюнхенскої команди. Результат матчу зробив саме поляк: він вийшов на  заміну у другому таймі і забив п’ять голів за дев’ять хвилин перебування на полі – це просто фантастика!!!Air VaporMax Shoes