IІI Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

28-30 жовтня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбудеться IІI Міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ».

Конференція присвячена сучасним проблемам підготовки питної води, очищення стічних вод та іншим фундаментальних, прикладних і промисловим проблемам.

Термін реєстрації учасників конференції та подачі тез продовжено до 20 вересня 2015 року.

Організаторами конференції виступають: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Представництво Польської академії наук в м. Києві, Національна академія наук України, кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика», Науковий парк «Київська політехніка», Українсько-Польський центр НТУУ «КПІ», Державний університет «Люблинська політехніка, м. Люблин (Республіка Польща), Товариство екологічної хімії та інженерії, м. Люблин (Республіка Польща), ТОВ «Технології природи».

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті конференції: www.wtwst.org.ua.

Nike LeBron