Вивчення польської мови та культури в Літній школі Ягеллонського університету в Кракові з 3 по 30 липня 2014 року.

На лінгвістичному факультеті успішно працює факультатив польської мови, який очолює викладач польської мови Войцех Зволінський. Факультатив відвідують всі бажаючі студенти на безоплатній основі. Вже стало доброю традицією влітку посилати найкращих політехніків до мовних шкіл Республіки Польща.
Цього року КПІ доля усміхнулась особливо – Посольство Республіки Польща в Києві надало 4 путівки для вивчення мови в Літній школі Ягеллонського університету в Кракові (з 3 по 30 липня 2014 року).
Для поїздки до Кракова були відібрані 4 студентки факультету лінгвістики:
1) Есаулова Римма;
2) Куслий Аліна;
3) Протащук Анна;
4) Шерстюк Ірина.
Студентам зі всього світу пропонують спеціальні програми та методики вивчення польської мови , цікаві екскурсії по стародавньому Кракову, Ягеллонському університету, приміським музеям та заповідникам, спортивні та культурологічні заходи.
Щиро зичимо посланцям КПІ поглибити та розширити знання польської мови, цікаво відпочити і одержати багато незабутніх вражень від стажування і спілкування із студентами Польщі та інших країн.Nike Shox TLX 0018