Відкриття мистецького поручня на вулиці Івана Франка

оф. 17, Київ, Україна
подивитися на карті

07 травня 2015 | Київ | вулиця Івана Франка, 8-А | Початок о 12:00

У Києві відбудеться довгоочікуване відкриття мистецького поручня, процес реалізації якого тривав близько двох років. Одна з найкрутіших вулиць Києва тепер стане «добрішою» до перехожих. Вздовж сходів, що простягаються вниз від вулиці Ярославів Вал, змінено поручень: він зігріватиме руки взимку, а протягом всього року на ньому можна буде читати тексти молодих українських письменників та поетів.
Ідея проекту належить польській мисткині Ельжбєті Яблонській, її ідею реалізував український архітектор Іван Мельничук. [прес-реліз у додатку]

Відкриття відбудеться за участі:

– Представника  Київської міської державної адміністрації;

– Голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряги Олега Олександровича;

– Директора Польського Інституту у Києві Еви Фігель;

– Архітектора Івана Мельничука;

– Авторів текстів, нанесених на поручні;

– Спонсорів проекту.

О 13:00 після офіційної частини відбудеться показ презентації процесу створення поручня (Бібліотека ім. Адама Міцкевича, вул. Івана Франка, 16/2)

Автори текстів на поручні: Софія Андрухович, Лесь Белей, Таня Малярчук, Дзвінка Матіяш, Остап Сливинський та Олександр Ушкалов.

Авторський шрифт – Оксана Капранова (переможець конкурсу на найкращий шрифт для поручня серед українських художніх ВНЗ).

Ельжбєта Яблонська – мисткиня, створює інсталяції, перформанси, інтерактивні проекти в міському просторі. Доктор наук, працює на відділенні Образотворчого Мистецтва в Університеті Міколая Коперника у Торуні.

Іван Мельничук – архітектор, художник, член «Групи предметів», Групи Мельничук-Бурлака, також є членом ІніціативиСамозахистуТрудящихМистецтва. Живе та працює у Києві.

Організатор: Польський Інститут у Києві

Culture.pl має честь підтримувати проект

Спонсори:

Багрій Петро Іванович

Корпорація “Граніт”, Київ

За підтримки:

Голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Гаряги Олега Олександровича

Агенції АртПоле

Корпорації «Київенерго»

Громадської організації «Київ. Стратегія 2025»

Max 90 Winter Sneakerboot