До уваги співробітників! Відпочинок та мовна школа для дітей в Польщі влітку 2015 року.

Поїздка відбудеться в рамках проекту “Діти та молодь без кордонів” з 13.06. - 24.06.2015 р. У Польщі в м. Пороніно (біля м. Закопане).
Дивіться додатки:
1) 13.06. - 24.06.2015 р. Пороніно.doc, (програма)
2) ZPK_Poronin.ppt, (презентацію умов проживання)
Літня поїздка буде проходити у форматі мовної школи з вивченням польської мови на базовому рівні, з елементами культури та історії Польщі. В попередніх роках на базі проекту “Діти та молодь без кордонів” вже відбулися мовні школи у Польщі в м. Пороніно. Усі бажаючі мали можливість відвідувати заняття і опанувати польську мову на базовому рівні та після екзамену отримати відповідні сертифікати.
Крім відвідування Польщі до екскурсійно – освітньої  програми додано відвідування Словаччини і Угорщини.
Для підтвердження резервації пансіонату і бронювання транспорту треба внести передоплату у розмірі 50 Євро + повну гривневу частину з кожного учасника. В разі відмови від поїздки ця передоплата не повертається.
Просимо всіх зацікавлених до 15.05.2015 р. підтвердити свою участь у вище вказаному проекті. Бажаючі, які після 15.05.2015 р. захочуть підтвердити участь у проекті будуть оплачувати послуги візового центру (оформлення віз) + банківські послуги з кур’єрською доставкою документів.

13.06. – 24.06.2015 р. Пороніно

ZPK_PoroninNikeLab ACG.07.KMTR