XVІ міжнародна науково-практична конференція “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”

28–29 травня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбудеться XVІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”.

Організаторами конференції виступають Представництво Польської академії наук у м. Києві, Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», Інститут відновлюваної енергетики НАН України, МНТЦ вітроенергетики НАН України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при НТУУ «КПІ» та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».
Метою конференції є обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

На конференції передбачені засідання “круглого столу”, пленарні сесії, засідання секцій за напрямами, усні та стендові доповіді від бізнес-організацій.

Тематика конференції:

• Енергоефективність
  • Комплексні системи з ВДЕ
  • Вітроенергетика
  • Сонячна енергетика
  • Енергія біомаси
  • Гідроенергетика
  • Геотермальна енергетика
  • Освітня діяльність
  • Воднева енергетика
  • Енергетика довкілля (теплові насоси)
  • Розумні мережі

За детальною інформацією щодо організаційних питань участі у конференції звертатися до Марченко Надії В’ячеславівни, тел./факс: +38 (044) 206-28-09.

Інформаційні матеріали: інформаційне повідомлення «XVІ міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”»

Nike Shoes