З трибуни Українсько-Польського форуму

27 червня 2017 року була підписана Угода між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Гуманітарною Академією ім. Александра Гейштора (Пултуск, Польща). Угоду можна завантажити за даним посиланням.

Щиро зичимо успіхів у виконанні цієї Угоди!

За інформацією ДМС

27 червня в КПІ імені Ігоря Сікорського було проведено тренінг з написання та управління проектами в рамках Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: міжнародна кредитна мобільність (для ВНЗ).

Нагадаємо, Еразмус+ – це програма Європейського Союзу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014 – 2020 рр. Вона пропонує можливості навчання, підвищення кваліфікації та проведення досліджень для студентів, аспірантів, викладачів, адміністративного персоналу навчальних закладів усього світу, в тому числі й України.

Перед учасниками тренінгу виступили заступник начальника управління -начальник відділу (більше…)

В інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» 3 квітня відбулася прес-конференція, присвячена Українсько-польським дням освіти, науки та інновацій, які пройдуть у Києві 6 -7 квітня.

Про заходи, передбачені програмою українсько-польських освітніх зустрічей у Києві, журналістів поінформували радник Посольства Республіки Польща в Україні, керівник сектору науки та освіти Емілія Ясюк, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з міжнародного співробітництва член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко та президент Польської освітянської фундації «Перспективи» Вальдемар Сівінський.

Українсько-польські дні освіти, науки та інновацій – найзначніша з подібних подій. Вони організовані за підтримки Міністерства (більше…)

Шановні гості Форуму!

Українсько-польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського щиро запрошує всіх відвідати художні виставки, де будуть представлені художні полотна та фотороботи студентів, аспірантів та співробітників нашого університету.

Виставки розташовані: Галерея Центра культури і мистецтв університету, корпус № 7 університету.

Приходьте, Ви отримаєте задоволення і відпочинете!!!

3 квітня в агентстві УКРІНФОРМ о 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Українсько-польські дні освіти, науки та інновацій у Києві”. (Зала 1)

Організатори. Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України, Польська освітянська фундація “PERSPEKTYWY”.

Учасники. Михайло Згуровський – голова ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” академік НАН України; Ян Пєкло – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні; Вальдемар Сівінський – президент Польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY”.

Коротко. Мета зустрічі (більше…)