Архів анонсів

16-20 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018».

Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» – одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Він збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них сприяння у комерціалізації своїх розробок, створенні стартапів і (більше…)

На творчому вечорі “Гори, гори, моя звезда”, який відбудеться 26 червня 2018 р. о 19:00, буде розкрито унікальний талант польської співачки другої половини 20 століття, кумиру радянської естради Анни Герман.

Буде можливість послухати її найкращі пісні у запису, а також у живому виконанні. Буде показано документальний фільм про творчість та трагічну долю співачки.

Відбудеться бесіда з експертами про феномен її особистості.

Детальніше за посиланням https://www.facebook.com/events/571052753278552/

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 26 квітня 2018 р. на захід, який організовується Art Business Academyтворчий вечір “Романс довжиною в життя”, присвячений історії життя та творчості Олександра Вертинського.

На творчому вечорі Ви дізнаєтесь про багатогранний талант кумира естради першої половини 20-ого сторіччя. Ви послухаєте його найкращі пісні у запису, а також у живому виконанні. Також поціновувачі таланту Маестро зможуть переглянути документальний фільм, присвячений його життю, та поспілкуватись з відомим бардом та знавцем творчості Вертинського – Олегом Рубанським.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти (більше…)

Шановні колеги!

Запрошуємо на творчу зустріч, присвячену трьом титанам доби італійського відродження, яка відбудеться 4 квітня о 19:00.

На зустрічі відбудеться перегляд фільму документальних відео-матеріалів про великих художників і дискусія з експертами в області живопису.

Докладніше можна дізнатись за посиланням.

З 27 лютого по 2 березня 2018 р. в університеті буде перебувати делегація вчених з Познанської політехніки (ПУТ). Планується проведення семінару з фахівцями ТЕФ з питань налагодження співробітництва у напрямках роботи над малими космічними апаратами, зустрічі з науковцями ММІ щодо виконання плану співпраці у 2018 році.

Склад делегації:

  • Krzysztof Wesołowski – професор ПУТ
  • Andrzej Kasiński – професор ПУТ
  • Rafał Krenz – професор ПУТ
  • Ольга Вахріна – координатор по розвитку Польско-Українского співробітництва Познаньского університету технологій

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у зустрічах будуть брати (більше…)