Архів анонсів

27 березня 2019 року, у середу, о 18:00 у Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнева Реліги (Київ, вул. Толстого, 7) відбудеться презентація книги Миколи Старовойтова та Володимира Михальченка «Репресії проти поляків Луганщини в роки сталінського терору».

У меморіальному виданні вміщені 2118 коротких біографічних довідок про осіб польської національності, які зазнали репресій політичного характеру на теренах Луганщини. Довідки складені на підставі архівно-слідчих справ репресованих, що зберігаються у Державному архіві Луганської області та архіві Управління Служби безпеки України в Луганській області.

Книгу представить історик-архівіст, директор (більше…)

Листопадові історичні студії в Бібліотеці КПІ присвячені 100-річчю незалежності Польщі. Співробітники НТБ ім. Г.І. Денисенка вирішили відзначити це свято дружньої нам держави лекцією на тему «Польські сторінки історії Київської політехніки».

А польські сторінки історії Київської політехніки є дуже цікавими. На навчання до інституту 1898 р. вступило багато поляків, що проживали в тодішній Російській імперії. Про це свідчать документи: списки студентів та звіти про діяльність Київського політехнічного інституту, де дуже часто зустрічаються польські прізвища. До професорсько-викладацького складу входили і відомі польські науковці: В. (більше…)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати лекцію, яка буде присвячена унікальній трипільській цивілізації, з циклу лекцій “Історія України з Дмитром Шевченко”!

Лекція відбудеться 17 листопада 2018 року об 11:30 за адресою: Велика Васильківська 5, музей Шолом-Алейхема.

Реєстрація та детальніша інформація за посиланням: http://historyukraine.artup.info/

Контакти:
+38 0939145812 Ольга / менеджер проекта
+38 0987752851 Інна / Art Business Academy

15-17 листопада 2018 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (Україна, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться щорічна міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2018”, виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном” та виставка “Навчання у Польщі”.

http://edu-abroad.com.ua/pro_vistavku.html

16-20 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018».

Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» – одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Він збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них сприяння у комерціалізації своїх розробок, створенні стартапів і (більше…)