Культура Польщі

Себастьян Кухарски (Sebastian Kucharski) — художник из Польши. Все свои удивительные работы он создает из металлолома. Десять лет назад, или около того, по просьбе своих детей, он построил для них небольшого робота. На данный же момент он соорудил где-то дюжину подобных конструкций. Себастьян большой поклонник научно-фантастических фильмов, поэтому практически все его работы были рождены под вдохновением именно от них.

Читати детальнішеNike Air Penny 6


Нова книга видатного польського режисера Кшиштофа Зануссі “Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати” вийшла в українському видавництві “Фоліо”. Презентація відбулась 9 грудня в кафе “Довженко.книги.кофе.кино” в Києві, передає Cultprostir.

В книзі автор роздумує над ключовими питаннями людського життя, такими як кохання, творчість, мораль, релігія. В тексті автор посилається як на приклади з особистого життя, так і на свої фільми. В кожному розділі читачі зможуть знайти QR-код, по яким можна подивитися фрагменти зі стрічок Зануссі. Фрагменти фільмів ілюструють сюжети, (більше…)

Щастя прийде по слідах майбутніх поколінь, які навчаться не забувати особисте дитинство.

Януш Корчак

Великий польський гуманіст та вихователь Януш Корчак радив батькам:

1. Не чекай, що твоя дитина буде такою самою , як ти, або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.

2. Не вимагай від дитини плати за все, що ти зробив для неї. Ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя другій, та третій, і це незворотній закон подяки.

3. Не виміщай на дитині свої (більше…)

«Фредерік Шопен – великий польський композитор та піаніст, один із самих визначних музикальних геніїв та віртуозів-виконавців»

Фредерік Францишек Шопен народився 22 лютого 1810 року (204 роки назад, по іншим даним 1 березня 1810 року) в Желязовій Волі під Варшавою. Він жив в музичному середовищі і в 5 років вже самостійно виконував нескладні п‘єси. Його першим педагогом був відомий музикант В.Живний – талановитий, чуйний вихователь, який виховав у свого учня хороший музичний смак та любов до музичної класики.

Шопен успішно закінчив ліцей та Вищу (більше…)